när och var du föddes. var du bor. vad du har gort i ditt liv. vilka skolor du gått på etc... berätta om ditt liv!
Senast ändrat 2009-07-01 00:33:42 av viktor920916
Föddes en julafton 1992 i Karlskrona, flyttade till en by nära Karlshamn. Bodde där i något år, flyttade till Göteborg, föräldrarna skildes flyttade ner med morsan till Lindome, farsan bor kvar i Gbg.
föddes 1:a mars 1992, dör förhoppningsvis om ett par 300 år :D
Ändrat: 2008-01-16 22:08:17
Föddes i Luleå den 17 jan 1992, bosatt i sunderbyn sen dess. Började dagis när jag var 6 på lagarskiftet, när jag var 7 var det dags för skola, Kläppenskolan åk. 0-6, klassen splittras, jag och en kompis delar åsikter om detta i tidningen. Börjar lira fotboll samma år. Klassen återförenas i 6an efter att ha varit två splittrade grupper tillsammans med -91orna. Börjar 7an på kråkbergsskolan, ny klass nya människor. ÅH VAD FINT LIV JAG HAR LEVT! :O
Ja föddes, sen fyllde ja 12. :D
Föddes i Lund den 8 juli 1990, bor just nu i en ort vid namn Bara. Började skolan vid 6-årsåldern och fotboll vid sju-årsåldern. Vid 12-årsåldern fick jag veta att jag Asperger Syndrom. Går just nu på Impius Gymnasium Helsingborg, har gått där i 2 år. Gymnasiet är såna för olika funktionshinder.
Det var allt för mig.