Laddar spelarkivet…
Du får en dos med olika symboler på spelbanan. Sen ska du försöka klicka bort så många symboler som möjligt på varje klick. För att du ska kunna klicka bort en symbol krävs det att den har minst två likadana symboler i närheten av sig. Det finns även ett superdjur (alla symboler är olika djur eller nästan iaf) som utmärker sig lite annorlunda, denne kan du alltid klicka på, då det fungerar som en joker. Superfärgen tar bort samtliga rutor ett steg utan för sig självt. Du får även en bonus på 100 poäng för varje rad till toppen efter varje bana. Det går att spelet ganska länge, jag fick ca 100 000 poäng på runt 15 min.
Spela gratis i webbläsaren · 8 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
52 503 klick · 1,3 / 5 (26% positiva · 19 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.

Innehållet och statistiken tillhör nya sidans egen databas. Den gamla sidans databas ändras inte.
165500 poäng-level 13 sen orkar man ju inte längre ;). Lite trist att de inte kommer fler färger, skulle bli svårare då.
JAG FICK 100.000 POÄNG PÅ 10 MINUTER
KUL;
det blit ju trålit i längden jue
Så trokigt
uselt >_<
16011 poäng yessssssssss