fin hasmter dempa :)
Laddar spelarkivet…
Gå ut i krig med streckgubbar! Du måste bygga en bra blandning av krigare och arbetare. Det krävs lite strategiskt tänkande för att vinna, ett tips är att använda spartaner som "tanks" och bakom dom ha en mur av pilbågsskyttar. Uppgradera dina soldater som du vill ha det, och överta något land någonstans! Du kan ta kommandot över en enstaka gubbe genom att klicka på honom, då får den extra liv och skada!
Spela gratis i webbläsaren · 26 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
80 627 klick · 4,7 / 5 (93% positiva · 486 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.
fin hasmter dempa :)
haha klarade spelet på insane på 57min och 5sec!!
strunta i det med MAX 20 soldater....men jag tror dig ändå inte...
OMG DET HÄR ÄR TREDJE GÅNGEN JAG KOMMENTERAR!!! men först gången var jag inte inloggad. andra var det fel namn. tredje är re nu! alltså: DU SOM ÄR UNDER MIG LJGER MAN KAN BARA HA 20 SOLDATEEER! OCH DET VAR H4kk3 SOME TIPSADE OM DET HÄÄÄR!!! gå in på h4kk3 och kommentera så tror ja dig
det var jag som tipsa om der här spelet. var det ett bra tips eller dåligt tycker ni? det roligase var i slutet då jag hade 5 arbetare och 15 fulluppgraderade jättar som gick till anfall. då kom det en skitstor jätte en han dog typ på ett slag var av mina jättar XD XD XD.
as gammalt
Ganska roligt men lite för segt... 2.5/5
detta spelet är ju gammalt ofta det laddas upp först nu
timan, hald käftan
Jag har klarat på insane
OCH lätt
kul spel!
I WHO GIVES A SHIT?! I V
FÖRSTA
kul:D
Tungt :D
KLARADE DET PÅ 13 MIN 11 SEK PÅ INSANE!!!! JÄDRA OWNED!
8 8 8888 888 8 8 8 88888 888 8 8 8 8 8 8
jete rolig
lol klarade ut spelet på 54 min och 24 sec hahaha
http ://minecraftaccounts . net/spotify/?ref=64056 (utan space)
Gå till Thablack.webs.com man kan göra allt det är som jiggmin.com bli medlem! om nån vet vad joggmin.com är! men gå dit!
BullMuseN sluta dryga jag har klarat ut spelet på 76 min och 39 sek på insane mode. sluta dryga.
grrr DU SOM ÄR UNDER MIG.....DU HAR JU DAMPAT SÖNDER SKÄRMEN....JAG VAR PÅ SISTA LVLn SÅ NU MÅSTE JAG SPELA NÅGON ANNAN STANS!
Klarade Spelet På 101 Min Och 57 Sek^^...... Hur vet jag det? (Undrar alla NooBs som nt klarat spelet) Jooo de står i slutet när du klarat d x'D
*hamster