Du menar att du är första bögen?
Laddar spelarkivet…
Klassiskt RPG-dungeonspel där du springer runt i källare med din grupp. En krigare, en doktor, en jägare och en magiker ska tillsammans spöa alla motståndare som du möter på. Rundbaserat RPG-spel som har sin klassiska charm. Levla upp och utveckla dina olika karaktärer för att klara hela spelet! Styr och klicka med musen, flytta kameran med piltangenterna.
Spela gratis i webbläsaren · 18 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
25 386 klick · 4,0 / 5 (81% positiva · 77 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.
Du menar att du är första bögen?
en irriterande, omogen fjortis som inte har nåt liv. jeppe.. vart fick du luft ifrån? heloa... han kanske är transvestis, de vet väl inte du? slutta hålla på å vara irriterande och följ reglerna för en gångs skull småpojkar. använd kommentarfältet till att skriva kommentarer om spelet, hälpa folk som har skrivit eller frågat nåt, eller skriv nåt snällt, kul eller roligt istället :) btw, är de någon av er bögar som vet ifall chapter 2 finns nånstans?
jag trodde kommentarsfältet va till för att skriva kommentarer angående spelet? inte för fjortisar att försöka framstå som ännu större idioter än vad ni redan är. första kommentar, as coolt. kalla nån bög som man aldrig träffat, mindre coolt. de har du ingen anledning till, jag kan tänka mig att du menar att de är irriterande att han/alla skriver FÖRSTA!!!!!11 på alla spel, men då är man inte bäg YxtreaM, då är man
Jeppe555 Det kommer från rätt person hehe
YxtreaM det kan du vara själv! -_-
ibrahim är bög
första!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
http://www.joelesler.com för fortsättning...
hej
Klarat!!!!!!!!!!!!!!!! =)
braa spe och föresten bra sagt sandraell7
hmm... borde jag säga något grabbar? eller ska vi fortsätta?
sandraell7 kaxa fan inte mot mig din lilla hora, gå och sälj dig på stan eller gå in i köket där du hör hemma!
jeppe555... du är bög, jag är ganska säker på att du är en av dom p12or som skriver "Första" och tror att dom är kung över världen för det... om jag vore du så skulle jag sluta leva i en fantasi värld och gå och skaffa dig själv en framtid.
ELFTE KOMMENTREN!!!!!1!!111111
haha kalle, thanks. vi kan ju bara hoppas på att dumma småpojkar växer upp nångång och inser att de är ingen som tycker dom är coola för att dom skriver samma sak på varje spel, de är bara ett irritetions moment och snart kommer folk sluta bry sig helt och håller och dom får inte den uppmärksamhet dom vill ha. vilket är synd eftersom folk skriver att dom är irriteranda pga de, lär vara den ända uppmärksamhet dom får, som de verkar :) du kalle.. du har inte sätt ifall detta spel har kommit ut med en 2a?
och sandrell skit bra dissning på dom dära bögarna/töntarna
fan skit tråkigt spel fan ni som gillar detta skaffa ett liv!!