Laddar spelarkivet…
Spela biljard på ett snabbt och modern vis. Skjut ner alla bollar innan tiden tar slut. Du behöver inte vänta tills bollen ligger stilla innan du skjuter iväg den igen.
Spela gratis i webbläsaren · 16 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
158 957 klick · 4,3 / 5 (86% positiva · 394 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.
Kul spel!
Dom har ingen nytta av att veta dina LAN!! ip, säg vad du har för webbläsare och operativ system och service pack installerade, och testa att byta webbläsare och/eller uppgradera alla tillbehör till webbläsarna så ska du se att det funkar utan att jesper.se behöver göra nått.
kolla in säger jag bara ^.^ http://www.Marie-gets-Deflowered.com/?id=d9d015b8
shit spelet funkar inte och massa andra spel funkar inte heller jesper måste fixa det här om ni behöver ha ip adrees så kommer den här:192.168.1.33 och nätmask kommer här:255.255.255.0 och standard-gateway med:192.168.1.1 så fixa det här snälla och om ni undrar varför det inte funkar så ser man bara vit och om man höger klickar så står det median har inte lästs in i grå text så fixa detta
ah, va tråkigt efter typ 2 min.
Det var ju super lätt spel, mitt rekord ligger på 2.9 miljoner, var av en bana har jag 1.5 miljoner. Det är ganska kul med men jag gillar heller dom två andra version av spelet.
jag fick 1342050.. det var ganska lätt.
rätt lätt fick 85000 p
AWSOME
Fick 866400 Points...... Rätt så kul, men det va lite banor!
TRÅKIGT TRÅKIGT
Det är så lätt=(
http://fittta.mybrute.com
sådär tycker jag 5/10 lite lång tråkigt efter ett tag när det är så enkelt xD
bra men det häre bättre http://www.johnsrevenge.com/?id=d733ae389d0398f0a9f1732590d32861
bra spel XD