Laddar spelarkivet…
En kopia av Counter strike source där man ska skjuta alla fiender som ploppar upp. Du styr åt sidorna med A och W. Döda så många som möjligt.
Spela gratis i webbläsaren · 44 kommentarer
Laddar Flashspelaren…
Om spelet inte laddas kan leverantören ha tagit bort det eller blockerat inbäddning. Äldre Flashspel kan också ha kompatibilitetsproblem.
298 890 klick · 4,3 / 5 (85% positiva · 541 röster)
Logga in för att skriva en kommentar.
det här spelet är ganska kul har inte cs men det är grym övning för begone 8\10
man kör gjärna counter strike source och jag håller med dig robinlol har du facebook i så fall gör en grupp
Fick 32
öhh vaff kan du int spela 1.6 om du har vista, alla ja känner som spelar 1.6 har vista
Jag Tycker 1.6 är mycket roligare spelkänslan as mkt bättre, men kan inte köra det eftersom att jag har vista på datorn O_o Förresten om ni ser någon på Css som heter PheNoM^ Så är det jag, ni lär inte se mkt mer av mig innan ni speccar mig för att jag slaktat er så hårt ^^
tråkigt som satan, spelade i 1 min sen sket jag i de
cs:s suger i vilket fall som helst. 1.6 ska det vara isf.
jag tyckte det var tråkigt förutom att man dödade ju terrorister och ct
tråkigt!!!
Är man ct eller terrorist?
Det e bra gkort det liknar ett riktigt tv-spel. Men det e för lätt
fail!
faaan va kul 5
Ja har märkt att de e mest ''p12:or'' som kör CSS Och man ser ju Crosshairet...
skit tråkigt... 183 kills som max nu... vore roligare om man kunde ladda när som helst, hur drygt som helst att ha under 10 skott o.o
joppe90 skrev: Tråkigt riktiga är betre nämen va smart du är! sen när blev en flash version av ett spel bättre än det riktiga spelet?
173 kills sen dog jag när jag laddade... vore roligare om man kunde ladda när som helst inte bara när det var slut
173 kills sen dog jag när jag laddade... vore roligare om man kunde ladda när som helst inte bara när det var slut
tråkigt!
nilen9 skrev: LOL ganska kul Ändrat: 2007-05-24 17:50:36Det spelet suger spela riktiga cs source istället
Fan va jävla sugit spel dom jävlarna som kopierar css till jesper ska dö! e det inte nån some har kört RIKTIGA css det äger lätt detta noobiga spelet -.- och så måste det va online
det här spelet sög för man kunde ju inte gå någonstans :S
skit tråkigt
fy fan va trååkit!!!!!
Detta spel smutsar ner Cs Sources rykte... Men iaf jah fick 37
men dom borde göra den riktiga på multi spel...
Lång tråkigt...
sög fett
jag spelar cs 1.6
125 sen slutade jag